Notes, puszki i kiermasz

Witajcie! 
trochę mnie to zdziwiło, że tydzień mnie tu nie było, ale znowu nam część rodziny chorą w domu i w związku z tym nastąpiło lekkie zamieszanie i jakoś tak ciężko mi się zabrać za pisanie czegoś tutaj. 
A pomimo tego, że nic nie piszę, a rodzina kaszle to jednak starałam się coś zrobić :) 
Zacznę może od notesów. Powstały w tym tygodniu dwa - zdjęcia mam jednego. Były robione na specjalne zamówienie koleżanki z pracy mojego męża.

 miał być z motywem mody, a jak moda to Paryż :) 

 dodałam koperty na ważne rzeczy i kolorowe przekładki
 mam nadzieję, że obdarowanej się spodoba :) 

Dokończyłam też w końcu orzechowe puszki na kiermasz, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się na naszej parafii - jak możecie to zapraszam! 
Całkowity dochód ze sprzedaży jest przekazywany na cele charytatywne.
Ja tym razem przekazuję do sprzedaży ozdobione puszki z orzechami (własnoręcznie zebranymi :)), ramki na zdjęcia i kartki, całkiem sporo kartek :) Tu Hania z koszem pełnym puszek :) 

I jeszcze reklama kiermaszuParafia ewangelicka we Wrocławiu serdecznie zaprasza IX Kiermasz Adwentowy, który odbędzie się w 1. Niedzielę Adwentu 2 grudnia 2012 r. w sali parafialnej przy ul. Kazimierza Wielkiego 29 o godz. 11.30 (bezpośrednio po nabożeństwie). Będzie można nabyć prace wykonane przez dzieci oraz dorosłych członków naszej parafii: wieńce adwentowe, kartki świąteczne, ozdoby choinkowe, świąteczne wypieki itp

 Może wpadniecie?

Komentarze